LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy - firemní detail


logo firmy LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy

LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy

telefon: 517 076 770
telefon: 517 076 774

LESAK s.r.o. Prodáváme elektronické digitální váhy a komponenty Tscale, Torrey, Sensocar, Zemic, Cas. Vyrábíme váhy na zakázku. Obchodní, průmyslové, gastro váhy, váhy pro masný průmysl, dobytčí a visuté jateční váhy, etiketovací váhy, počítací-poměrové váhy, laboratorní váhy, silniční mostové automobilové a nápravové váhy, kontrolní, můstkové, podlahové a nájezdové váhy, závěsné a jeřábové váhy, váhy pro hutní průmysl, technologické, paletové váhy, paletové vážící vozíky. Obchodní průmyslové vážící systémy.

Hodnocení firmy LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
3 Body

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Zastupujema na Českém a Slovenském trhu řadu renomovaných výrobců vah, vážících zařízení a komponent:


Společnost TSCALE je jedním z předních výrobců vah na Taiwanu a v Číně. Byla založena v r. 1967 jako výrobce mechanických vah a od r.1987 se zaměřila na výrobu elektronických vah. Výrobky firmy TSCALE jsou po celém světě uznávány pro jejich výbornou kvalitu, o tom svědčí i dodávky jejich produktů pro jiné světoznámé značky v oblasti vážící techniky.

Společnost YAOHUA, byla založena před 19-ti lety v Šanghaji a dnes je největším výrobcem vážních indikátorů v Číně, zabírajícím 80% domácího trhu.

Společnost ZEMIC, byla založena v r.1965 jako výrobce součástek pro letecký průmysl a nyní patří k největším výrobcům tenzometrických snímačů ve světě s produkcí 11mil. snímačů ročně. Jako distributoři Vám nabízíme mnoho jejich špičkových výrobků.

Společnost Pinnacle technology, byla založena v r. 1982 se sídlem na Taiwanu a s dalšími dvěmi vývojovými středisky v Číně, kde nyní pracuje 110 vývojových inženýrů. Jejich široké portfolio pokrývá téměř všechny obchodní zařízení, kterými jsou reg. pokladny, POS terminály, tiskárny, elektronické váhy, snímače čar. kodu, pokladní zásuvky a bezdrátová řešení pro restaurace a pohostinství. Zařízení jsou prodávána po celém světě pod značkou ACLAS a ARMPOS.

Společnost TORREY, byla založena v r.1969 se sídlem v Mexiku a je považována za jednu z největších společností s výrobou zařízení pro masný průmysl a obchody ve střední a jižní americe. Jejich portfolio zahrnuje zařízení pro řeznictví, restaurace, hotely, supermarkety, cateringové společnosti a mnoho dalších. Z jejich produktů naleznete v naší nabídce obchodní váhy a nově masozpracující stroje.

Společnost PRECISA patří k největším výrobcům přesných analytických vah a analyzátorů vlhkosti na světě. Společnost PRECISA byla založena v r. 1935 a vsoučasné době má vybudovanou distribuční síť více než ve 100 zemích. Výrobky PRECISA jsou vyráběny 100% ve Švýcarsku, jdou vstříc a překračují nejvyšší a nejobtížnější standardy ve světě.

Společnost SENSOCAR, sídlící ve španělském městě Terrasa, od které v naší nabídce naleznete jejich kvalitní výrobky jako jsou nerezové tenzometrické snímače a vážní jednotky.

Umístění LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Božetěchova 2826/36
 61200, Brno
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)
Telefon:517 076 770
Telefon:517 076 774
Mobil:775 873 570
Fax:517 076 780
Email:obchod@lesaksro.cz
WWW:http://www.profivahy.cz

Otevírací doba

Pondělí:7 - 0016 - 00
Úterý:7 - 0016 - 00
Středa:7 - 0016 - 00
Čtvrtek:7 - 0016 - 00
Pátek:7 - 0016 - 00
Sobota:zavřeno
Neděle:zavřeno

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Obchody a prodejci
Firmy a velkoobchod
E-shopy a inzerce
Obchody a prodejci > Železářské zboží
Elektro, mobily a počítače > Software
Elektro, mobily a počítače
Elektro, mobily a počítače > Elektrické přístroje a zařízení
Firmy a velkoobchod > Velkoobchody
Firmy a velkoobchod > Výroba vybavení a zboží pro firmy
E-shopy a inzerce > Elektro a počítače
E-shopy a inzerce > Vybavení a zboží pro firmy
E-shopy a inzerce > Železářské zboží

Pobočky firmy

Firma LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy LESAK - vážicí zařízení, pokladní systémy

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: