Cyklosport LBK - firemní detail


logo firmy Cyklosport LBK

Cyklosport LBK

mobil: 608 211 216

Hledáte odborníky v prodeji kol? Navštivté náš obchod, kde vám v příjemném prostředí poradíme s nákupem nového jízdního kola, jednotlivých komponentů či vhodného oblečení.

Provádíme záruční i pozáruční servis kol, stejně tak jako stavbu kol na přání zákazníka.

Hodnocení firmy Cyklosport LBK od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
15 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

A) HORSKÉ KOLO (MTB): Horské kolo je konstruované speciálně pro jízdu v náročnějším terénu. Na tomto kole se dá jezdit samozřejmě i po silnicích a cestách, ale svou konstrukcí a typem pneumatik je určen především do náročnějšího terénu. Záleží potom na výbavě (cenové kategorii kola), pro jak náročný terén je určeno. Většina horských kol bývá vybavena odpruženými systémy (přední odpružená vidlice nebo přední a zadní odpružení), které lépe pohlcují nárazy a vibrace způsobené terénem. Horská kola se dělí na dvě základní skupiny, na kola s pevným rámem a kola celoodpružená.

B) TREKKINGOVÉ, KROSOVÉ A FITNESSOVÉ KOLO: Trekkingová a krosová kola jsou vhodná pro jízdu na silnici, na zpevněných polních a lesních cestách a krátkodobě lze tato kola využívat i v nenáročném terénu mimo cesty. Konstrukce rámu je přizpůsobena pohodlnějšímu-vzpřímenějšímu posedu jezdce oproti kolu horskému. Tento typ kola je charakterický svojí výbornou ovladatelností, pohodlností a bezpečností. V poslední době je velmi populární a je přímo předurčen pro cykloturistiku. Trekkingová a krosová kola vycházejí z jedné geometrie rámu, liší se však výbavou. Trekkingové kolo lze získat vybavením krosového kola doplňky a příslušenstvím (blatníky, svítilny, nosič atd.). Fitnessové kolo je kompromisem mezi silničním a krosovým kolem, rám vychází z geometrie silničního rámu, hlavní rozdíl je však v použití rovných řídítek a na ně přizpůsobených komponentů.

C) SILNIČNÍ KOLO: Nejrychlejší,nejlehčí a nejaerodynamičtější typ kola. Tato kola jsou určena pro sportovní jízdu na silnicích. Silniční kolo se vyznačuje úzkými plášti, které jsou vysokotlaké a redukují tak valivý odpor na minimum. Silniční kolo je stavěno tak, aby jezdec dosahoval co nejvyšší možné rychlosti a tomu je celé přizpůsobeno. Nízko položená, zahnutá řidítka poskytují jezdci dobrou oporu pro stoupání , sprinty, ale také lepší posed z hlediska aerodynamiky.

Pakliže jste si vybrali typ kola, je velice důležité zvolit také správnou velikost.

U horských a trekingových kol se tento údaj uvádí většinou v palcích. U silničních kol je tento údaj uváděn v centimetrech u tzv. slopingové geometrie rámu se používá písmen S-XL (a to pro všechna kategorie kol).

Umístění Cyklosport LBK na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Závodu míru 1914
 35601, SOKOLOV
 (okres Sokolov, Karlovarský kraj)
Mobil:608 211 216
Email:cyklolbk@seznam.cz
WWW:http://www.cyklokilli.com

Otevírací doba

Pondělí: - 14:00 - 18:00
Úterý: - 14:00 - 18:00
Středa: - 14:00 - 18:00
Čtvrtek: - 14:00 - 18:00
Pátek: - 14:00 - 18:00
Sobota:zavřeno
Neděle:zavřeno
  • Ludvík Killinger - 4045
    Ludvík Killinger - 4499
    Ludvík Killinger - 4501
    Ludvík Killinger - 4500
    Ludvík Killinger - 4049

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Obchody a prodejci > Sport
Obchody a prodejci
Instituce a organizace > Sportovní kluby a oddíly
Instituce a organizace
E-shopy a inzerce > Sportovní potřeby
E-shopy a inzerce

Pobočky firmy

Firma Cyklosport LBK má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Cyklosport LBK

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: