HOCHTIEF CZ - firemní detail


logo firmy HOCHTIEF CZ

HOCHTIEF CZ

telefon: 257 406 000
mobil: 724 327 955

HOCHTIEF staví svět zítřka.
Spolu se svými partnery tvaruje prostor pro život, vytváří mosty, razí nové cesty myšlení a jednání a zodpovědně trvale zvyšuje svěřené hodnoty.

Hodnocení firmy HOCHTIEF CZ od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
12 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Stavební společnost HOCHTIEF CZ patří ke špičkám ve svém oboru. V současnosti zaměstnává cca 1100 pracovníků, kteří realizují stavby v segmentech stavebního trhu celé České republiky. Jde o bytovou, občansko-administrativní, průmyslovou, ekologickou a vodohospodářskou výstavbu, včetně projektů dopravní a liniové infrastruktury.

Už čtrnáctým rokem je společnost HOCHTIEF CZ součástí významné nadnárodní společnosti HOCHTIEF. Spolupracuje s jeho pobočkami z Evropy a zámoří. Svým zákazníkům poskytuje HOCHTIEF CZ široké spektrum služeb na vysoké kvalitativní úrovni, které jsou založeny na jeho zkušenostech a znalostech trhu, na vstřícném a odpovědném přístupu.

Finanční stabilita a nejmodernější technologie HOCHTIEF CZ představují spolehlivou a důvěryhodnou značku, se kterou se rozhodně vyplatí spolupracovat.

Společnost HOCHTIEF CZ byla v žebříčku soutěže 100 obdivovaných firem České republiky 2014 zvolena nejobdivovanější firmou v odvětví stavebnictví. Soutěž vyhlašuje každoročně Sdružení CZECH TOP 100.

V roce 1939 otevřel Jan Baťa v Sezimově Ústí novou továrnu. Protože to byl podnikatel tělem i duší, rozhodl se nezadávat zakázku na její výstavbu „cizí“ stavební společnosti. Založil si svoji vlastní. A tak továrnu i přilehlé satelitní městečko – jak bychom ho dnes možná nazvali – stavěla Baťova stavební divize. Po 2. světové válce se stala národním podnikem Vodní stavby, který časem získal postavení jako jeden z nejdůležitějších a největších stavebních dodavatelů v Československu. V roce 1985 byla  vyčleněna jedna divize Vodních staveb, aby se zhostila realizace jedné z nejkomplikovanějších a  nejdelších staveb v historii země – výstavby 1. a 2. bloku Jaderné elektrárny Temelín. Období po roce 1989 se neslo ve znamení privatizace a několika změn názvů společnosti, které ale vždy odkazovaly na historickou značku Vodní stavby.

V porevoluční době patřil k nejvýznamnějším mezníkům rok 1999, ve kterém došlo ke změně vlastníka – majoritním akcionářem VSB a.s. se stal nadnárodní stavební koncern HOCHTIEF. Tím byl zahájen integrační proces, završený v roce 2002. Na jeho konci stála silná a efektivní stavební společnost HOCHTIEF VSB, připravená na podnikání v prostředí Evropské unie. Byla vyhlášena nová vize a řídicí principy společnosti, došlo ke změně loga a obchodního jména společnosti. U dceřiných společností byla zrušena právní subjektivita – přeměnily se na odštěpné závody. Byla ukončena veřejná obchodovatelnost akcií VSB a.s.

Tím ale změny neskončily. Přišel rok 2006, kdy společnost dostala nový název HOCHTIEF CZ. Přestěhovala své sídlo na pražský Smíchov, do nového obchodního centra hlavního města. Přejmenovala své divize z číselného na slovní označení, aby se stala lépe čitelnou pro své partnery. Založila dvě nové divize, a zaplnila tak chybějící místa v portfoliu služeb poskytovaných svým klientům. V závěru této etapy se v roce 2006 stal jediným vlastníkem společnosti nadnárodní stavební holding HOCHTIEF AG.

Akciová společnost HOCHTIEF CZ je už patnáctým rokem součástí silného nadnárodního stavebního koncernu, který působí po celém světě. Společnost má pevné postavení na českém trhu, zejména v oblasti pozemního a dopravního stavitelství. Prostřednictvím svých pěti divizí realizovala řadu významných projektů, mimo jiné Národní integrované středisko řízení letového provozu v Jenči u Prahy, Multifunkční stadion SK Slavia v Praze, Fakultu elektrotechniky a informatiky VŠB-TU v Ostravě nebo rekonstrukci Národního památníku na pražském Vítkově. Společnost se podílela i na výstavbě Lochkovského tunelu a mostu na vnějším pražském okruhu, na realizaci tunelu Blanka nebo rekonstrukci pojezdové dráhy TWY D na Letišti Václava Havla. V současnosti společnost spolupracuje na prodloužení trasy metra V.A, kde realizuje část tunelů a dvě stanice. Od roku 2000 se věnuje také developerským projektům.

Svým zákazníkům nabízí akciová společnost HOCHTIEF CZ širokou škálu služeb, od prvních diskusí nad projektem až po realizaci těch nejnáročnějších zakázek. Vychází z padesátileté historie HOCHTIEF VSB a navazuje na nejlepší tradice českého stavebnictví, aby ho svou činností dále rozvíjela a posouvala k modernímu pojetí tvorby společného prostoru pro život. Může čerpat nejen z vlastní historie a zkušeností, ale má otevřené dveře i ke 140 letům zkušeností mateřského koncernu, který je jedním z nejvýznamnějších světových nadnárodních stavebních společností. Koncern HOCHTIEF zaměstnává téměř 80 000 zaměstnanců a v roce 2012 dosáhl obratu přesahujícího 25 mld. eur. Dlouhodobě se řadí mezi přední společnosti zabývající se stavební a příbuznou činností. V obratu generovaném mimo domovskou zemi mu dlouhodobě patří první příčka.


    HOCHTIEF CZ je součástí čtvrté největší stavební firmy na světě - skupiny HOCHTIEF.
    Jsme společnost s dlouhou tradicí, jsme stabilní a ekonomicky jsme ve velmi dobré kondici.
    Aktuálně máme zhruba 1 150 zaměstnanců, kteří realizují stavby v segmentech stavebního trhu celé České republiky.
    Péči o naše kolegyně a kolegy považujeme za nedílnou součást kultury společnosti HOCHTIEF CZ.
    Máme propracovaný systém vzdělávání, do ktrého se mohou zapojit všichni naši zaměstnanci. Víme totiž, že pouze systematický rozvoj znalostí a dovedností může zajistit vysokou kvalitu odváděných pracía z našich zaměstnanců udělat ty nějvětší odborníky na trhu.
    Své zaměstnance pravidelně hodnotíme a dáváme jim zpětnou vazbu. Hodnotící systém ve společnosti HOCHTIEF CZ je zaměřený na kvalitu plnění, podporuje otevřenou komunikaci a napomáhá k efektivní práci našich manažerů.
    Svých zaměstnanců si ceníme. Každoročně vyhlašujeme ty nejlepší z nás. Oceňujeme úspěch a kvalitně odvedenou práci. Oceňování považujeme za výraz díku společnosti za dosahování vynikajících pracovních výsledků.
    Staráme se o bezpečí našich kolegů a kolegyň. Prostřednictvím propracovaného systému BOZP se nám dlouhodobě daří držet pracovní úrazy na minimální úrovni.
    Rádi se společně bavíme. Pro zaměstnance organizujeme celoročně řadu společenských a sportovních akcí, do kterých zapojujeme i naše rodinné příslušníky. Z prostředků Sociálního fondu podporujeme sociální potřeby zaměstnanců, přispíváme na dětské tábory, lázeňskou péči či kulturně vzdělávací a sportovní činnosti.

Oceňujeme poctivou práci našich zaměstnanců a snažíme se je v jejich úsilí podporovat a náležitě je odměňovat, neboť své zaměstnance považujeme za to nejdůležitější, co máme. Snažíme se, aby u nás zaměstnání nebylo rutinou, ale výzvou.

    Stavebnictví č.6-7/2015 - Lávka přes Sázavu
    Inženýrské stavby č.3/2015 - Gotthardský bázový tunel
    Inženýrské stavby č.2/2015 - Výstavba Metra V.A
    Silnice Železnice č.3/2015 - Gotthardský tunel
    Silnice Železnice č.2/2015 - Ohlédnutí za výstavbou Metra V.A
    Mining and Construction - Tunel D3
    Build Info č.2/2015 - Dokončení trasy Metra V.A
    MfDnes 24. 4. 2015 - Slavonstní otevření broumovského kláštera
    Silnice železnice 2/2015 - Dokončení trasy metra V.A
    Stavitel č.1/2015 - Krize ve stavebnictví
    Ekonom 04/2015 - Zaměstnanost
    Moravské hospodářství 04/2015 - Růst stavebnictví
    Jičínský deník 27. 3. 2015 - Dokončení ovocnářského institutu v Holovousích
    Vodohospodářské stavby 03/2015 - Dokončení kanalizace v Ludgeřovicích
    IHNED – Reportáž Metro V.A
    Česká televize – Reportáž Metro V.A
    Česká televize – Pavilon chirurgických oborů Nemocnice Frýdek-Místek

Umístění HOCHTIEF CZ na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Plzeňská 3217/16
 15000, PRAHA 5
 (okres Praha hl.m., Praha)
Telefon:257 406 000
Mobil:724 327 955
Fax:257 406 001
Email:info@hochtief.cz
WWW:http://www.hochtief.cz

 • HOCHTIEF CZ - 2018
  HOCHTIEF CZ - 2019
  HOCHTIEF CZ - 2020
  HOCHTIEF CZ - 2021
  HOCHTIEF CZ - 2022
  HOCHTIEF CZ - 2023
 • HOCHTIEF CZ - 2024
  HOCHTIEF CZ - 2025
  HOCHTIEF CZ - 2026
  HOCHTIEF CZ - 2027
  HOCHTIEF CZ - 2028
  HOCHTIEF CZ - 2029
 • HOCHTIEF CZ - 2030
  HOCHTIEF CZ - 2031
  HOCHTIEF CZ - 2032
  HOCHTIEF CZ - 2033

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Bydlení, stavebnictví a reality > Reality, realitní kanceláře
Bydlení, stavebnictví a reality
Bydlení, stavebnictví a reality > Projektování, architekti
Služby a řemesla > Revize
Služby a řemesla
Firmy a velkoobchod > Průmysl a výroba
Firmy a velkoobchod
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Firmy a velkoobchod > Výroba vybavení a zboží pro firmy

Komentáře a recenze firmy HOCHTIEF CZ

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: