OVESNÝ PETR - OVESTA - firemní detail


logo firmy OVESNÝ PETR - OVESTA

OVESNÝ PETR - OVESTA

mobil: 732 212 052

Půjčovna strojů

Zde najdete jen kvalitní profesionální stroje, které jsou vždy v perfektním stavu připraveny k použití.Nabídka strojů se neustále rozšiřuje dle Vašich požadavků. Půjčovna s nejdelší otvírací dobou která se přizpůsobí Vašim potřebám.

Hodnocení firmy OVESNÝ PETR - OVESTA od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
6 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Přehled o všech účtovaných cenách,žádné skryté poplatky.

Součástí všech strojů je cena nabízeného příslušenství k danému stroji. Nově!!! Herní zařízení Xbox 360 + Kinect ready -žhavá novinka (ovládání hry vlastním tělem) . Zábava pro celou rodinu.V nové sekci "zábava" Půjčovna věží a lešení V půjčovně lešení nabízíme k pronájmu lešení od německé firmy MJ Gerust GmbH.

Tato firma je třetím největším výrobcem lešení na světě a její výrobky mají značku nejvyšší kvality. Lešení v naší půjčovně má typové označení PGSA MJ UNI 70 a patří mezi prověřené a osvědčené modely lešení. Jsme schopni dodat lešení na stavby velkého rozsahu, ale také pro drobné opravy a stavby. Lešení půjčujeme na základě řádné smlouvy o pronájmu lešení.

V případě zájmu o pronájem lešení přijedeme za Vámi, zaměříme stavbu a zpracujeme Vám cenovou nabídku na pronájem. Samozřejmě nabízíme kompletní službu tz: dovoz a odvoz lešení, montáž a demontáž lešení, pronájem lešení. Montáž lešení zajišťujeme odborně zaškolenými montážníky. Vlastnosti lešení PGSA MJ UNI 70 Vysoká kvalita systému je založena na optimální ergonomické konstrukci, materiálových vlastnostech s dlouhou životností a montážní logikou, která prakticky vylučuje montážní chyby. Jeho zásadním určujícím znakem jsou spoje s kulatými trny a sklopné čepy. Spojením jednotlivých polí lešení pomocí samovyztužovacích podlážek, upevněných přes kulaté trny vertikálních rámů, může být systém namontován ve velmi krátké době.

Kromě toho je tím vyloučeno vysmeknutí podlážek, což nabízí vysokou míru bezpečnosti. Sklopné čepy na vertikálních rámech umožňují upevnění zábradlí a diagonál bez použití nástrojů. V normálním provedení se smí systém lešení MJ UNI 70” používat jako pracovní lešení třídy zatížení 3 podle DIN 4420-1:1990 stejně jako záchytné a střešní záchytné lešení. Systém lešení MJ UNI 100” se smí používat podle šířky pole ve třídě 4 až 6 pro pracovní lešení podle DIN EN 12811. Využití ochranné stříšky je ověřeno v normálním provedení. Díky rozsáhlému a funkčně přizpůsobenému sortimentu příslušenství je systém flexibilní, což umožňuje bezproblémovou montáž také na komplikovaných objektech. Opravy trhlin a pracovních spár Provádíme opravy trhlin a těsnění spár vozovek trvaleplastickou modifikovanou asfaltovou zálivkou BIGUMA TL 82 Nabízené práce: Profrézování a zalití pracovní spáry Ošetření podélné pracovní spáry v obrusné vrstvě přetažením proužkem zálivkové hmoty v šíři cca 40 mm Opravy trhlin v ložných nebo podkladních vrstvách na odfrézovaném povrchu Těsnění spár mezi monolitickým nebo štěrbinovým žlabem a obrusnou vrstvou Opravy trhlin a pracovních spár v betonu Různá šířka a hloubka komůrky 10/25 mm, 15/30mm, 20/35mm, 25/40 mm, 30/40mm Námi striktně dodržovaný pracovní postup: profrézování spáry na předepsaný rozměr (používáme frézu s vlastním odsáváním prachu což je nepostradatelné v zastavěném území a tunelech) vyčištění spáry vyfoukáním nastříkání spáry spojovacím postřikem COLZUMIX – HAFTGRUND zalití spáry trvaleplastickou modifikovanou zálivkou TL 82 rozehřátou na předepsanou teplotu zasypání povrvchu zálivky

Umístění OVESNÝ PETR - OVESTA na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Křekov 3
 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
 (okres Zlín, Zlínský kraj)
Mobil:732 212 052
Email:petrovesny@email.cz
WWW:http://www.ovesta.cz

Otevírací doba

Pondělí:7 - 18
Úterý:7 - 18
Středa:7 - 18
Čtvrtek:7 - 18
Pátek:7 - 18
Sobota:8 - 14
Neděle: -
 • OVESNÝ PETR - OVESTA - 8253
  OVESNÝ PETR - OVESTA - 8255
  OVESNÝ PETR - OVESTA - 8257
  OVESNÝ PETR - OVESTA - 8258
  OVESNÝ PETR - OVESTA - 8259
  OVESNÝ PETR - OVESTA - 8261

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Obchody a prodejci > Bazary a zastavárny
Obchody a prodejci
Obchody a prodejci > Železářské zboží
Služby a řemesla > Půjčovny
Služby a řemesla
Firmy a velkoobchod > Průmysl a výroba
Firmy a velkoobchod
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Firmy a velkoobchod > Výroba vybavení a zboží pro firmy
E-shopy a inzerce > Železářské zboží
E-shopy a inzerce

Pobočky firmy

Firma OVESNÝ PETR - OVESTA má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy OVESNÝ PETR - OVESTA

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: