HOBBYLAND - počítače na zakázku - firemní detail


logo firmy HOBBYLAND - počítače na zakázku

HOBBYLAND - počítače na zakázku

mobil: 608 607 081

HOBBYLAND,firma která již 23 let dodává výpočetní techniku do českých domácností i firem. Naší specializací je stavba a prodej počítačových sestav na zakázku, podle přání, potřeb a finančních možností každého zákazníka.

Hodnocení firmy HOBBYLAND - počítače na zakázku od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
21 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Jsme firma, specializující se na zakázkovou výrobu výpočetní techniky pro domácnosti a malé firmy. Zaměřujeme se zejména na uživatele, kteří požadují výpočetní techniku maximálně přizpůsobenou konkrétním potřebám a za své peníze očekávají nejen kvalitní zboží, ale také prvotřídní servis a osobní přístup dodavatele.


Počítač na zakázku nemusí být vždy synonymem drahého stroje. Naším cílem je to, aby hardwarová konfigurace počítače splňovala přesně to, co zákazník od svého PC čeká, a zároveň aby klient za své peníze dostal vždy to nejlepší, co lze v dané cenové hladině dodat.

V naší republice působí v současné době mnoho firem, nabízejících tisíce položek spotřební elektroniky a výpočetní techniky. Orientace v této oblasti je čím dál složitější a – co si budemem nalhávat – o to právě dodavatelům jde.

Probíhají stovky akcí, totálních výprodejů, sezónních slev a zaručeně výhodných nákupů…

 
„Výhody“ takového nákupu pozná zákazník většinou až ve chvíli, kdy poprvé potřebuje odbornou pomoc nebo radu – často to však bývá už při prvním zapnutí stroje. S námi se Vám nic takového nestane.

Jsme tu pro vás. Již 22 let. Doména Hobbyland byla sedmou registrovanou CZ doménou prvního řádu. Každý náš zákazník je pro nás jedinečný partner. Pokud máte konkrétní přání, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám nabídku v několika variantách, které s Vámi detailně projdeme. Ale i v případě, že se v oblasti výpočetní techniky orientujete pouze rámcově, rádi s Vámi Váš požadavek probereme a všechno podstatné Vám vysvětlíme. Pokud se před nákupem chcete o dané problematice dozvědět přecejen trochu víc nebo pokud Vás tato oblast zajímá hlouběji, v kategorii Produkty a služby najdete základní informace o všech stěžejních komponentách, současné trendy na trhu a naše tipy.

Nejsme vhodným partnerem pro každého. Pokud ale uvažujete o koupi nového stroje a za své peníze očekáváte kvalitní zboží, ušité "na míru" Vašim potřebám, a nadstandardní zákaznický servis, potom jste u nás správně. Spojte se s námi, sdělte nám své požadavky a zbytek nechte na nás! Dlouholeté zkušenosti v oboru nám dovolují udělat pro Vaší spokojenost maximum.

stolni pocitace, prenosne pocitace, HW, komponenty, periferie, software, servis

Umístění HOBBYLAND - počítače na zakázku na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Jiráskova 422
 26223, Jince
 (okres Příbram, Středočeský kraj)
Mobil:608 607 081
Email:roman.hosek@hobbyland.cz
WWW:http://www.hobbyland.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Služby a řemesla
Elektro, mobily a počítače
E-shopy a inzerce
Obchody a prodejci > Elektro a počítače
Obchody a prodejci
Elektro, mobily a počítače > Počítače a příslušenství
Elektro, mobily a počítače > Software
Elektro, mobily a počítače > Elektrické přístroje a zařízení
Informace a zábava > Počítače a internet
Informace a zábava
E-shopy a inzerce > Elektro a počítače
E-shopy a inzerce > Vybavení a zboží pro firmy

Pobočky firmy

Firma HOBBYLAND - počítače na zakázku má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy HOBBYLAND - počítače na zakázku

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: