Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace - firemní detail


logo firmy Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace

Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace

telefon: 251 815 315
telefon: +420 251 815 316 (jídelna)

Jako základ svého Školního vzdělávacího programu zvolila škola téma ZELENÉ ÚDOLÍ, které se odráží ve většině činností školy. Blízkost přírodní rezervace - Prokopské údolí, s množstvím zajímavých míst a hlubokou historií, takřka venkovské prostředí uprostřed velkoměsta, historická budova školy po celkové rekonstrukci, to jsou atributy, které působí na vnímání a prožívání dětí a kvalitu jejich vzdělávání.

Hodnocení firmy Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Vzdělávací program se inspiruje kurikulem Mateřská škola podporující zdraví s cílem vytvoření harmonického prostředí a vyhovujících podmínek pro duševní pohodu dětí a jejich všestranný rozvoj. Prostředkem vzdělávání se stává hra a prožitkové učení, vzdělávání je integrované, je dbáno na všestrannost, provázanost a smysluplnost konkrétních činností. Program je realizován v dopoledním bloku, kdy kromě volné hry jsou zařazeny různé didaktické, pohybové, výtvarné a hudební činnosti, příprava na vstup do základní školy a pobyt venku. Škola je zařazena do celostátní sítě mateřských škol s environmentální výchovou mrkvička ado projektu Celé Česko čte dětem. Program doplňují v průběhu roku různé akce - každý měsíc divadélko v MŠ, výlety a vycházky do okolí i za poznáním, Pohádková fyzika, oslavy svátků (Mikuláš, Vánoce, Velikonoce, Den Země, Den dětí,..), zahradní slavnost - rozloučení se školkou, tvořivé dílny a jiné. Děti vzhledem k prostorovému uspořádání školy mají v denním režimu možnost se spolu setkávat ve všech prostorách, navštívit sourozence nebo kamaráda a zároveň se věnovat nerušeně činnosti ve skupině stejně starých dětí. Na ŠVP navazují Třídní vzdělávací programy, které již sledují konkrétní cíle, obsahují aktuální témata, situační projekty a individuální programy pro jednotlivé děti. ŠVP je pravidelně doplňován na základě vyhodnocení nebo připomínek (i rodičů) a reaguje na aktuální společenská témata a problémy související s výchovou a vzděláváním předškolních dětí.

Umístění Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Hlubočepská 90/40
 15200, Praha - Hlubočepy
 (okres Praha hl.m., Praha)
Telefon:251 815 315
Telefon:+420 251 815 316 (jídelna)
Mobil:+420 731 863 163
Email:skolka.hlubocepy@seznam.cz
WWW:http://www.ms-hlubocepy.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Instituce a organizace
Služby a řemesla > Školy a kurzy
Služby a řemesla
Instituce a organizace > Školy a výchovné instituce

Pobočky firmy

Firma Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Mateřská škola, Praha 5 - Hlubočepy, Hlubočepská 90, příspěvková organizace

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: