Jana Leflerová - agentura a-turist - firemní detail


logo firmy Jana Leflerová - agentura a-turist

Jana Leflerová - agentura a-turist

telefon: 377 222 207

Cestovní agentura a-turist je tu pro Vás od prosince roku 2005 a rádi bychom se s Vámi podělili o naše letité zkušenosti na poli cestovního ruchu. Cestovní kanceláře, jejichž zájezdy Vám zde nabízíme, vybíráme na základě našich dlouholetých zkušeností a vzájemné letité dobré spolupráce. Samozřejmostí je pojištění proti úpadku všech prezentovaných CK, které Vám na požádání předložíme v naší provozovně. Jsme vybaveni dostatkem propagačních materiálů, které od nás dostanete - nekupujete "zajice v pytli".

Hodnocení firmy Jana Leflerová - agentura a-turist od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Výhody

Výhodou je široká nabídka zájezdů všech renomovaných cestovních kanceláří - více než 100 touroperátorů - na jednom místě, nemusíte tak navštěvovat jednotlivé stránky cestovních kanceláří.
Přehlednost

V našich vyhledávačích - pod záložkou LAST MINUTE, CHATY A CHALUPY, ČESKÁ REPUBLIKA a CHORVATSKO si můžete v klidu projít nabídku zájezdů s aktuálními cenami, u každého objektu si můžeze rozkliknout obrázky a bližší popis objektu.
Levnější nehledejte

Zájezdy u nás zakoupíte za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev. Věrnostní nebo jiná sleva Vám bude poskytnuta i u nás stejně jako SLEVY, které Vám jednotlivé CK nabízejí na svých internetových stránkách při rezevaci přes internet. U nás dostatane i něco navíc. Kromě všech dostupných informací také například u zájezdů s vlastní dopravou dálniční známku nebo automapu zcela ZDARMA. U leteckých zájezdů Vám dle možností zajistíme svoz na letiště ev. výhodné parkováni u letiště nebo vybavíme Vaše auto dálniční známkou zdarma. U zájezdů autokarem Vám najdeme optimální dopravní spojení za výhodné cenové podmínky.
S námi nic neriskujete!

Platbu můžete realizovat hotově v naší CA, převodem na náš účet u ČSOB, poštovní poukázkou nebo přímo v hotovosti v naší bance a to tak, jak Vám to bude vyhovovat. Výši plateb - zálohy či doplatku domluvíme individuálně, dle Vašich možností. Pro Vašeho zaměstnavatele vystavíme fakturu, aby Vám na dovolenou mohl přispět. Pro Vás a Vaše blízké vyhotovíme dárkový poukaz, pokud chcete zájezdem něhoho obdarovat.

DOVOLENÁ S NÁMI - DOVOLENÁ BEZ RIZIKA

Umístění Jana Leflerová - agentura a-turist na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Husova 724/5
 30100, PLZEŇ 1
 (okres Plzeň-město, Plzeňský kraj)
Telefon:377 222 207
Mobil:777750220
Fax:377 327 607
Email:info@a-turist.cz
WWW:http://www.a-turist.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Cestování a pohostinství
Cestování a pohostinství > Cestovní kanceláře
Cestování a pohostinství > Cestovní agentury

Pobočky firmy

Firma Jana Leflerová - agentura a-turist má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Jana Leflerová - agentura a-turist

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: