Poukar Jan - firemní detail


logo firmy Poukar Jan

Poukar Jan

mobil: 777735162

Firma Jan Poukar byla založena v roce 1991 se zaměřením na prodej náhradních dílů na automobily, autobusy a vleky tuzemské výroby. V rámci nedostačujících prostor si v roce 1992 pronajala prostory nové, u tehdejší společnosti Silnice a. s. Jihlava (dnešní Colas a. s.). V témže roce rozšířila firmu o pobočku v Ústí nad Orlicí a v dalších letech vznikla pobočka v Havlíčkově Brodě. Během dalšího fungování firmy došlo opět na stěhování centrály, která se v roce 2005 přemístila do větších prostor v průmyslovém areálu společnosti Patrol v Jihlavě. V posledních letech se společnost čím dál víc zaměřuje na trh ve Středočeském kraji a krajích s ním sousedících.

Společnost se orientuje na prodej náhradních dílů na nákladní vozy od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců, čímž je zajištěný poměr kvalita/cena zboží a služeb. Postupným úbytkem tuzemských značek nákladních vozidel a s přílivem značek zahraničních, se firma etabluje na tyto náhradní díly. Proto se celý sortiment rozrůstá o další stovky položek, které jsme schopni dodat okamžitě nebo v rozmezí 24 - 48 hodin.

Během roku 2011 firma Jan Poukar nastartovala změny, jejichž efekt by měl být patrný během následujících let. Jedná se především o připravovaný přechod z fyzické osoby na osobu právní s tím, že na trhu vznikne značka POUKARparts. Díky probíhající transformaci firmy začaly první změny především v centrále, kde došlo ke stavebním a konstrukčním úpravám prostorů pro zaměstnance a skladu. Díky absolutní připravenosti centrály bude zaopatřen cíl, který si klademe v následujícím roce. Začít naplno využívat našeho potenciálu a síly značky a jména i v kraji Vysočina, kde jsme do této chvíle spoléhaly pouze na již vybudované vztahy a nehledaly nové odběratele našich dílů. Za největší cíl v současné rozvojové strategii firmy vidíme stavbu vlastních kancelářských a skladových prostor. Tento cíl bychom rádi realizovali během následujících 5ti let.

POUKARparts Česká republika, stejně jako v minulosti tak i dnes klade velký důraz na kvalitu svých zaměstnanců. Stejně jako jiné firmy tak i ta naše vychází ze zásady, že zárukou úspěšného fungování firmy a jejího prosazování se na trhu je kvalitní a vzdělaný zaměstnanec.

Proto se naši zaměstnanci zúčastňují nejrůznější školení a seminářů, které jsou klíčové pro oblast práce, kterou vykonávají. Ze seminářů či školení, které proběhly v posledních letech můžeme zde uvést například : Seminář pro podporu prodeje na trhu, daňové a účetní semináře či pravidelné jazykové kurzy, kterých se naši zaměstnanci zúčastňovali.

Ve vedení společnosti POUKARparts Česká republika je zároveň i její majitel Jan Poukar. Pod sebou má obchodní, skladové a ekonomické oddělení. Vedoucí obchodního oddělení je Karel Zodl, který je nadřízeným pro 5 zaměstnanců obchodního úseku a 3 obchodní zástupce. Zdeněk Feitl je vedoucím skladového oddělení a pod sebou má 2 skladníky. Ekonomické oddělení se skládá ze 3 navzájem nezávislých zaměstnanců.

Hodnocení firmy Poukar Jan od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
6 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Velkoobchod, maloobchod, prodej:
-náhradní díly na automobily (auta) nákladní a autobusy (bus)
-truck - MAN, MERCEDES, SCANIA, IVECO, VOLVO, RENAULT, AVIA, LIAZ, KAROSA
-výfukové systémy - tlumiče výfuků, trubky, spojky
-pera, třmeny
-brzdové systémy - brzdové třmeny, brzdové kotouče, brzdové bubny, brzdové válce, brzdové desky, nýty, pružiny
-filtry - naftové, olejové, vzduchové, kabinové, atd.
-spojky motorů, lamely, spojková ložiska, posilovače spojek, atd.
-kardanové hřídele nové i opravené, kardanové kříže, uložení kardanů
-plastové díly kabin, zpětná zrcátka, hlavní světlomety, atd.
-upínací pásy, rozpěrné tyče
-točnice, závěsy Ringfeder
-autobaterie MIDAC- dovoz Itálie
-hadice, hadicové spony, manžety brzdových válců
-autožárovky (žárovky) NARVA, AUTOLAMP
-hydraulické přístroje a zvedáky na vozidla včetně opravených
-trajler (přívěsy, návěsy, podvozkové části) - veškeré příslušenství
-osvětlení vozidel - fa PROPLAST.

Umístění Poukar Jan na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Brněnská 2661/65
 58601, Jihlava
 (okres Jihlava, Vysočina)
Mobil:777735162
Email:jpoukar@poukar.cz
WWW:http://www.poukar.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Auto, Moto a doprava > Náhradní díly
Auto, Moto a doprava

Pobočky firmy

Firma Poukar Jan má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Poukar Jan

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: