MYDOS - firemní detail


logo firmy MYDOS

MYDOS

web: mydos.cz/
mobil: 774119216
e-mail: jj@jj.cz

Firma byla založena v roce 1991 . Hned od začátku působení na českém trhu jsme zvolili strategii přiblížit náš sortiment co nejširšímu okruhu zákazníků.
Firma se zaměřuje na návrhy a realizace komerčních i bytových interiérů. Zaměřujeme se především na zajímavý a originální design a komplexní řešení i dodávku interiérů na klíč včetně výroby nábytku.
Jsme schopni zajistit veškerou výrobu dle našich návrhů a to především kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, vestavěných skříní, samostatných šaten tak i atypického nábytku jak z masívu, dýhy i laminátů.
Poskytujeme služby především soukromým osobám, které se rozhodly pro rekonstrukci či stavbu domu a chtějí ORIGINÁLNÍ INTERIÉR. Zpracujeme ideální dispoziční, materiálové a barevné řešení interiéru. Pracujeme se zajímavými materiály jako jsou hliník, nerez, perspex - akrylát (používaný jak do kuchyňských dvířek, tak do výplní posuvných dveří), barevné skla lacobel atp.. Vzorky těchto materiálů předvedeme ve vzorovém bytě, kde bude také probíhat veškerá komunikace viz. kontakt.
Zkušenost, flexibilita, originalita a individuální přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí, neboť naším cílem je Vaše spokojenost.
Podrobné informace za námi nabízené služby najdete v sekci Chci navrhnout interiér.
Věříme, že náš kreativní tým zrealizuje Vaše představy.

Hodnocení firmy MYDOS od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

• Konzultace v oblasti bytového designu
Jsme schopni zajistit i úpravy prostředí Vašeho bytu a jejich přizpůsobení a sladění s Vaším stávajícím zařízením.
Navrhneme Vám optimální řešení celého interiéru, či jeho jednotlivých částí, s maximálním ohledem na Vaše přání, požadavky, design a funkci.

• Návrhy a 3D vizualizace
Podle Vašich požadavků a finančních možností zhotovíme návrh, vyrobíme v naší provozovně, dopravíme k Vám a přímo na místě smontujeme.
Poradenská činnost
Nevíte si rady s dispozičním řešením koupelny či celého bytu? Váháte jaké použít podlahové krytiny, z čeho si nechat postavit nové stěny, jaké vybrat zařizovací předměty? Nejen s těmito problémy Vám pomůžeme. S pomocí našeho odborníka se zorientujete na trhu pochopíte a dokážete si vybrat z nepřeberného množství materiálů, výrobců a výrobků.
Interiéry na klíč
Pokud nechcete sami koordinovat Vaši rekonstrukci, sami shánět jednotlivé řemeslníky a vybírat materiály spojené s rekonstrukcí Vašeho bytu pak se klidně obraťte na nás. Navrhneme s Vámi nový interiér nebo dispozice Vaší koupelny a zajistíme vše potřebné. Vaší jedinou starostí už bude jen jak si báječně Váš nový interiér užít.
Projekční činnost
Potřebujete projektovou dokumentaci před Vámi plánovanou rekonstrukcí? Náš projektant Vám pomůže, poradí, navrhne a namaluje Vaši představu. Projekt můžete použít pro svou potřebu, bytové družstvo či jako přílohu žádosti o stavební povolení na stavebním úřadě.

Nabízené služby - truhlářství

Nabízíme:

•  Truhlářské výrobky
•  Kuchyňské linky
•  Dveře, schodiště a podkroví
•  Vestavěné skříně, dětské pokoje, předsíňové odkládací stěny, ložnice, postele
•  Kancelářský nábytek, vybavení provozoven
•  Bytové doplňky z lamina,  nábytek z masivu – ( masivní dřevo, dýhovaný povrch) smrk, olše,buk, borovice, mořený nábytek,  úprava voskováníma ekologické nátěrové hmoty.
Na přání můžeme zhotovit dřevěný zahradní nábytek, altánky, pergoly, chatky podkroví atd.
Vyrábíme i atypické rozměry dle přání zákazníků.
.  Pokládky veškerých podlahových krytin,
, Montáž moderního led osvětlení

Dle požadavků, návrhů, nápadů jsme schopni zpracovat takřka veškerou zakázku. Firma disponuje vlastní dílnou  pro přípravu a kompletaci  zakázek, a montážním.

KUCHYNĚ na míru
Atypické moderní designové a stylové kuchyně, kvalitní materiály a provedení, inovativní řešení. Individuální přístup, zakázková výroba.
Vyrobíme pro Vás kuchyň na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší peněžence.
Kuchyň dopravíme a namontujeme i včetně doplňků jako jsou dřezy, drátěnný program, osvětlení a rampy...

DVEŘE, zárubně, kování  
Interiérové dveře a zárubně – foliované, laminované, dýhované, masivní, skleněné,  vstupní, protipožární, protihlukove   atd.    
Dveřní kování – kliky, koule, madla, samozavírače, doplňky.
Montáž dveří
Už se Vám nelíbí Vaše staré dveře a rádi byste moderní designové dveře a obložkové zárubně? Nebo jen lehce zmodernizovat interiér montáží nových dveří na stávající ocelové zárubně? Obraťte se na nás. Pomůžeme Vám s výběrem dveří a kování do Vašeho bytu či koupelny a vybrané dveře dodáme a namontujeme.

SCHODIŠTĚ
Samonosná schodiště, dřevěné schody a obloženíbetonových schodů. Velký výběr typů, tvarů, dřevin, mořidel, sloupků, zábradlí (kombinace dřevo, nerez, sklo, kov)  atd.
Poskytujeme komplexní služby při zařizování bytových interiérů na míru.

Umístění MYDOS na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:č. 205
 78322, Cholina
 (okres Olomouc, Olomoucký kraj)
Mobil:774119216
Email: jj@jj.cz
WWW:http://mydos.cz/

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Bydlení, stavebnictví a reality
Služby a řemesla
Bydlení, stavebnictví a reality > Reality, realitní kanceláře
Bydlení, stavebnictví a reality > Podlahy
Bydlení, stavebnictví a reality > Návrhy interiérů
Bydlení, stavebnictví a reality > Projektování, architekti
Bydlení, stavebnictví a reality > Kuchyně
Obchody a prodejci > Nábytek
Obchody a prodejci
Služby a řemesla > Truhlářství

Komentáře a recenze firmy MYDOS

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: