Vladimír Fischer - firemní detail


logo firmy Vladimír Fischer

Vladimír Fischer

telefon: 541 589 242

Autoškola
Vladimír Fischer


Jsme autoškola s dlouholetými zkušenostmi. Naše autoškola se nachází v klidné městské části Brno - Královo pole. Teoretická výuka a praktický výcvik u nás probíhá podle individuálního studijního plánu a také s individuálním přístupem ke každému žákovi.

Provádíme výuku a výcvik na skupiny ŘP B, B+E, C.

Hodnocení firmy Vladimír Fischer od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Zahájení kurzu probíhá každý týden, individuálně po osobní domluvě. Školné lze platit i na splátky. Slevu získají studenti, skupiny, ženy na MD a osoby v evidenci ÚP. Poskytujeme kvalitní výuku a výcvik za rozumnou cenu.

Dále nabízíme a provádíme kondiční jízdy uvedených skupin ŘP, školení odborné způsobilosti řidičů referentů dle zák. č. 262/2006 Sb. Zákoníku práce a dle zák. č. 247/2000 Sb. A BOZP dle nařízení vlády č. 168/2000, a zajištění přezkoušení z odborné způsobilosti za účelem vrácení řidičského průkazu – bodový systém.

 

Školení řidičů referentských vozidel

Povinnost školení a přezkoušení je dána především následujícími právními předpisy. Zákoník práce č. 262/2006 Sb. nařízením vlády č. 168/2002 Sb. a Živnostenským zákonem č. 455/1991 SB. ve znění pozdějších předpisů.

Ze zákoníku práce jednoznačně vyplývá, že školení a ověření znalostí řidičů se musí zúčastnitt každý zaměstnanec, který fyzicky řídí vozidlo a jeho faktický výkon práce se tudíž týká zde uvedených předpisů. V praxi se tato povinnost vztahuje i na zaměstnance, který čídí vozidlo (ať již služební, nebo soukromé) na pracovní cestě (tzv. řidič referent). Školení a ověření znalostí musí rovněž absolvovat zaměstnanec, který bude při výkonu pracovní činnosti řídit vozidlo na účelové komunikaci v uzavřeném prostoru nebo objektu.

Pokud se týká perdicity, potom analogicky se zákonem č. 247/2000 Sb., 1 krát za rok. Provedení školení a ověření znalostí musí být prokazatelně zadokumentováno.

 

Umístění Vladimír Fischer na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Srbská 2741/53
 61200, BRNO 12
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)
Telefon:541 589 242
Mobil:602568425
Email:autoskolafischer@seznam.cz
WWW:http://www.autoskolafischer.cz

  • Vladimír Fischer - 3325
    Vladimír Fischer - 3326
    Vladimír Fischer - 3327

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Auto, Moto a doprava > Autoškoly a kurzy řízení vozidel
Auto, Moto a doprava

Pobočky firmy

Firma Vladimír Fischer má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Vladimír Fischer

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: