Štítek: ekologická činnost


logo firmy EKOEX JIHLAVA-MACHÁČEK MILAN RNDr.

EKOEX JIHLAVA-MACHÁČEK MILAN RNDr.

Nabízíme poradenství, poskytnutí expertních služeb v oboru ekologie.

logo firmy ANTIRADON

ANTIRADON

Provádíme měření radonu v půdě pro stanovení radonového indexu pozemku pro stavební povolení, jako podklad pro ideální naprojektování vhodných radonových bariér. Měření radonu v interiéru objektu pro: stavebního...
antiradon.cz/

logo firmy Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891

Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891

Mateřská škola má tři jednopodlažní pavilony a jednu přízemní hospodářskou budovu a od roku 2012 máme odloučené pracoviště v ulici Rimavské Soboty. Celková kapacita školky je 221 dětí.
www.msmasarykova.cz

logo firmy Ing. Josef Skřivánek - Ekologie

Ing. Josef Skřivánek - Ekologie

Vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.Nabídka služeb geologické kanceláře. Obory inženýrská geologie, měření radonu, hydrogeologie a pedologie.
www.konsorciumspecialistu.com

logo firmy SaNo CB s.r.o.

SaNo CB s.r.o.

Sanace - Ekologické audity - Analýzy rizika - Průzkumné práce - Monitoring - Posudky - Stavební činnost - Havarijní plány a provozní řády
www.sanocb.cz

logo firmy INREA PRO

INREA PRO

V nabídce naší firmy je projekční a dodavatelská činnost ve výstavbě, dodavatelský inženýring, projekce a stavební dozor. Nabízíme stavby bytové, občanské a průmyslové dále inženýrské služby.
www.inrea.cz

logo firmy ENVI  -  BLAŽÍČKOVÁ HELENA Ing.

ENVI - BLAŽÍČKOVÁ HELENA Ing.

Firma ENVI se již roky zabývá poradenskou činností v oblasti ekologie, odpadového a vodního hospodářství, ochrany ovzduší, nakládání s chemickými látkami a v prevenci před závažnými haváriemi.Provádí posudky EIA, IPPC, EMS, ADR a a a kompletně zajišťuje funkci bezpečnostního poradce v rámci ADR.

Štítek ekologická činnost obsahuje 8 firemních záznamů

1