Kvalitní zpětné odkazy

Nezobrazují se Vaše webové stránky ve fulltextových vyhledavačích dle Vašich představ? Možná je to zapříčiněno malým množstvím zpětných odkazů!

Zpětné odkazy jsou základem pro práci internetových vyhledávačů jako je Seznam.cz a Google.cz. Pořadí výsledků ve vyhledávání ovlivňuje počet a kvalita zpětných odkazů vedoucí na stránky. Hodnotí se především počet a stáří odkazů, text, který obklopuje odkaz a „kvalita stránky“.

Jak zajistit kvalitu zpětných odkazů? Jednoduše! Inzerujte na 1. certifikovaném katalogu firem v ČR! Díky certifikaci (poznáte podle "zeleného adresního řádku") jsou zpětné odkazy lépe hodnoceny fulltextovými vyhledavači a Vaše stránky tak přeskočí Vaší konkurenci.

Proto zajišťujeme v rámci našich služeb požadovaný počet zpětných odkazů s velmi vysokým hodnocením (možné kdykoliv ověřit pomocí nezávyslého auditu) pro fulltextové vyhledavače. K tomu nám slouží síť vlastních 30 katalogů, kde jsme schopni pro požadované webové stránky zajistit oborové zpětné odkazy.

Sílu zpětných odkazů můžete ověřit zde:

https://majestic.com/reports/site-explorer?q=www.cesko-katalog.cz&oq=www.cesko-katalog.cz&IndexDataSource=F

Důležité jsou 2 hodnoty "Trust Flow" a "Citation Flow" čím vyšší tyto hodnoty jsou, tím lepší zpětné odkazy Vaše www stránky dostanou. Pomocí odkazu výše můžete zadat i Váš katalog firem, který si nyní platíte a můžete lehce porovnat!

Pro další informace a realizaci nás prosím kontaktujte na info@cesko-katalog.cz

Děkujeme

Tým Česko katalogu