Štítek: eternit


logo firmy STŘECHY HANÁ

STŘECHY HANÁ

Střechy Haná zabývající se prodejem levných střech, fasád, izolací a jiných stavebních materiálů za skvělé ceny.
www.strechyhana.cz

logo firmy STŘECHY NOLL

STŘECHY NOLL

Provádění klempířských a pokrývačských prací, tepelných izolací, montáží střešních oken. Dodávka střešních krytin a materiálu včetně střešních doplňků. Široký výběr...
www.strechy-noll.cz

logo firmy Jiří Lichovník s.r.o.

Jiří Lichovník s.r.o.

Firma Jiří Lichovník s.r.o. se sídlem v Březové působí v oblasti klempířství, pokrývačství a izolatérství v okolí Opavy. Provádíme veškeré montáže střešních doplňků, renovace a rekonstrukce...

logo firmy STIZ s.r.o.  Zásada

STIZ s.r.o. Zásada

STIZ s.r.o. - nabízíme hydroizolaci plochých střech, teras a balkónů, izolaci spodních staveb, zateplení střech a fasád.
www.stiz.cz

logo firmy Střechy Rokyta

Střechy Rokyta

Jsme tradiční česká řemeslná firma, která se specializuje na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Postaráme se o kompletní dodávku šikmé či vodorovné střechy na klíč.
www.strechyrokyta.cz

logo firmy Karel Bařtipán

Karel Bařtipán

Naše firma nabízíOdvoz odpadustavební suť, směsný odpad, dřevěný odpad, zeminu, odpad ze zahrad (vyjma nebezpečného – např. Lednice, televize, stavební materiál obsahující azbest /eternit/, obaly od barev atd.)
www.odpadyplzen.cz/

logo firmy Fastec

Fastec

Realizace provětrávaných fasád, lehkých zámečnických konstrukcí a formátování plošných materiálů na CNC nářezovém centru. Práškové lakování.
www.fastec.cz

Štítek eternit obsahuje 7 firemních záznamů

1