GLOBAL ENTERPRISES LTD - firemní detail


logo firmy GLOBAL ENTERPRISES LTD

GLOBAL ENTERPRISES LTD

telefon:

GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o. Jsme výhradní dovozci spolehlivé profesionální a farmářské zahradní a komunální techniky od tradičního dánského producenta Texas A/S Andreas Petersen, Odense.

Hodnocení firmy GLOBAL ENTERPRISES LTD od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
1 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o. Decoration U nás najdete zajímavé produkty nejen na péči o Vaši zahradu, dílnu, volný čas, ale i pro profesionální výkon povolání. Jsme výhradní dovozci spolehlivé profesionální a farmářské zahradní a komunální techniky od tradičního dánského producenta Texas A/S Andreas Petersen, Odense. Tato prémiová severská značka, která se exportuje do 25 zemí světa, je na trhu již více jak 50 let. Zajišťujeme servis i potřebné náhradní díly. Obáváte se sněhu? Námi vyvinutý protisněhový plastový plot PLASTIplot ®, ochrání vaše cesty, chodníky nebo zařízení před závějemi sněhu. Díky jim jsme pomohli udržet v zimě sjízdnost na mnoha kilometrech komunikací u nás i v zahraničí. Sledujte novinky v této sekci !! Zatěžujete trávník častým chozením nebo parkováním automobilu? Aby Váš trávník i přesto zůstával pěkný a nepoškozený, bez vyjetých kolejí, levným a rychlým způsobem? Instalujte si unikátní zatravňovací rohož PLASTIparking ® nebo PLASTIkorzo ®. Návody a více informací na stránkách: www.zatravnovacirohoz.cz a www.plastiparking.com Nabízíme ucelený sortiment skvělých a komfortních ochranných rukavic pro zahradu, stavbu i dílnu od francouzské firmy ROSTAING, která patří ke špičkám v tomto oboru.Společnost se zabývá pracovními rukavicemi od roku 1789 !! Tyto rukavice zakoupíte v hypermarketech Hornbach a Globus, či na partnerských e-shopech. Distribuujeme nejkvalitnější evropské nádoby na odpad a Compostainery od německé firmy SSI SCHAEFER s extrémní odolností a další a další produkty.

Umístění GLOBAL ENTERPRISES LTD na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Říčanská 294
 76312, VIZOVICE
 (okres Zlín, Zlínský kraj)
Fax:226 013 801
Email:info@global-vizovice.cz
WWW:http://www.global-vizovice.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Služby a řemesla > Zámečnictví
Služby a řemesla

Pobočky firmy

Firma GLOBAL ENTERPRISES LTD má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy GLOBAL ENTERPRISES LTD

Od této firmy jsem si objednal díly na křovinořez CG 430 které přišly po několika urgencích po měsíci čekání a důvod až je pošlou z Dánska. Jelikož u dílu nebyl žádný danoví doklad s rozpisem ceny a ta se my zdála vysoká požádal jsem o jeho zaslání. Dostal jsem paragon s rozpisem cen a to jsem koukal.Podložka M3 cena 10 Kč, M5 20Kč, za 1 kus a další díly taktéž předražené a některé vyúčtované ale nezaslané. Telefonicky jsem se dotazoval u pana Dudy jak je to možné a ten odpověděl-cenu stanoví výrobce a druhý den my napsal: My jako dovozci a prodejci si určujeme naše ceny: Po několika telefoníh volání a psaní jsem uznal že s tímto pánem se nemá cenu dohadovat . A mé hodnocení: Již nikdy více TEXAS VIZOVICE.
Jiří [18:01:04 11.01.2016]

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: