Zbyněk Hloušek - firemní detail


logo firmy Zbyněk Hloušek

Zbyněk Hloušek

telefon:

EZS zabezpečovací systémy

Vážení návštěvníci, vítám Vás na internetových stránkách své firmy, která se od roku 1998 zabývá dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, /EZS/, dodávkou a montáží domácích telefonů , videotelefonů a kamerových systémů.

Investice do zabezpečovacího systému představuje závažné rozhodnutí, nedoť se dotýká ochrany věcí člověku velice blízkých a pro něj významných. Jde však o oblast dosti specifickou, ve které se budoucí investor nepohybuje často, a tak pro něj není jednoduché získat ucelený přehled o současných technických možnostech.

Na těchto stránkách Vám představujeme řešení která nabízí renomovaný kanadský výtobce PARADOX SECURITY SYSTEMS a špičkový český výrobce zabezpečovací techniky JABLOTRON  V obou případech jde o špičkovou a ucelenou nabídku ústředen, detektorů, rozšiřujících modulů a dalšího příslušenství. Díky svým technickým parametrům, spolehlivosti a jednoduchému ovládání si získaly systémy těchto výrobců  ocenění na odborných výstavách i od mnoha spokojených zákazníků. Pro uživatele je příjemným zjištěním zajímavý poměr rozumné ceny a užitnné hodnoty.

Hodnocení firmy Zbyněk Hloušek od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Revoluční ovládání nového alarmu

JABLOTRON 100

Zběsilý a nikdy nekončící závod. Výrobci alarmů opatřují své produkty dalšími a dalšími komplikovanými funkcemi, které nemůžete nemít, ačkoli k jejich ovládání potřebujete několikadenní školení. Jde to i jinak. JABLOTRON zvolil opačný přístup. Jednou z nejdůležitějších potřeb uživatelů je totiž možnost ovládat svůj alarm s přehledem a v klidu.

Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru. Systémy svou funkcí plní roli bezpečnostního nebo dohledového systému a vhodně doplňují funkci klasického zabezpečovacího systému (EZS).

Prvky CCTV umožňují snímání obrazuv místě sledovaného prostoru, jeho přenos a zobrazení do stanoviště obsluhy bezpečnostního systému (dohledové centrum), případně záznam obrazu k pozdějšímu využití. Záznam obrazu je nejčastěji využíván ke zkoumání rizikových situací, případně plní i roli důkazního materiálu.

Požární hlásiče

Rizik pro vznik požáru je mnoho a ani maximální opatrnosr plnou ochranu před požárárem neřeší. Závady spotřebičů, elektroinstalace či jiné vady nebo poruchy nebo přírodní žívly jsou prakticky neovlivnitelné. Nejnebezpečnější jsou případy, kdy k požáru dojde v noci, když všíchni spí. V takovou chvíli lidský čich není schopen kouř zaznamenat. Požárům zcela stoprocentně předcházet nemůžeme, můžeme se však dobře chránit.Riziko smrti nebo zranění při případném požáru významně omezí správně nainstalovaný nainstalovaný požární detektor. Nedokáže požáru zabránit, ale včas před ním celou domácnost varuje. Je-li navíc vybavena funkčními přenosnými hasicíni přístroji, je mnohem vyšší šance uchránit majetek před zničením.

ZABEZPEČENÍ DOMU

Investice do zabezpečovacího systému přrdstavuje závažné rozhodnutí, neboť se dotýká ochrany věcí člověku velice blízkých a pro něj významných. Jde však o oblast dosti specifickou, ve které se budoucí investor nepohybuje často, a tak pro něj není jednoduché získat ucelený přehled o současných technických možnostech.

Ústředna je klíčovým prvkem zabezpečovacího systému. Sbírá informace od jednotlivých detektorů zpracovává je a zajišťuje odpovídající odezvu. Přenos signálu od čidla do ústředny probíhá dvojím způsobem:

1 pomocí drátových rozvodů, kdy je každé čidlo spojeno odpovídajícím kabelem s ústřednou

2 pomocí bezdrátového přenosu informace kdy čidla komunikují s ústřednou pmocí radiového signálu

V případě narušení hlídaného objektu vyhlásí ústředna poplach, zapne akustickou sirénou, dokonce může s určenou osobou komunikovat pomocí pageru či telefonu. Má-li uživatel uzavřenu smlouvu o stálém monitorování, předá zprávu na pult centrální ochrany a po jejím přijetí je neprodleně vyslána na ochranu objektu zásahová jednotka. Ústředna dále komunikuje s uživatelm, kterému předává aktuální informace o stavu systému a zároveň ji uživatel ovládá.Tato komunikace probíhá nejčastěji pmoc klávesnice, popřípadě pomocí bezdrátové klíčenky Systém DIGIPLEX navíc nabízí i uživatelský software NEware pro komunikaci přes počítač.

Umístění Zbyněk Hloušek na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Věžní 103
 54401, DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM 1
 (okres Trutnov, Královehradecký kraj)
Mobil:777000389
Fax:499 320 433
Email:zbynek.hlousek@wo.cz
WWW:http://www.zabezpeceni-domu.cz

  • Zbyněk Hloušek - 4309
    Zbyněk Hloušek - 4310
    Zbyněk Hloušek - 4311
    Zbyněk Hloušek - 4312
    Zbyněk Hloušek - 4313

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Služby a řemesla > Bezpečnostní služby
Služby a řemesla
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Firmy a velkoobchod

Pobočky firmy

Firma Zbyněk Hloušek má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Zbyněk Hloušek

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: