Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy - firemní detail


logo firmy Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy

Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy

telefon: 603 959 327

Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení. K rychlejšímu seznámení jsou pro účetní programy videonávody a detailnější vysvětlení v případě nejistoty poskytne okamžitá interní nápověda popisující i vazby na legislativní náležitosti.

Uvedené účetní programy jsou natolik přednastavené, že umožňují okamžité praktické nasazení bez zdlouhavého a nákladného zavádění do použití. Až po rozběhu a seznámení lze většinu oblastí zpracování nastavit pro potřebu firmy.

Hodnocení firmy Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Komplexní ekonomický software pro drobné podnikatele a malé firmy - daňová evidence a podvojné účetnictví. Hotelové systémy, software pro autoservisy, software pro internetový obchod a jeho napojení na AdmWin. Úpravy na zakázku.

Účetní programy
účetní program - daňová evidence - AdmWin DE

Daňová evidence (jednoduché účetnictví) s deníkem příjmů a výdajů včetně výpočtu daně a pojištění, mnoho různých výkazů, přehledů, rozborů a výpisů, spojený přes faktury a účtenky s celým informačním systémem a vytváří tak ucelený vzájemně propojený ekonomický software.
účetní program - podvojné účetnictví - AdmWin PU

Účetnictví (podvojné) přednastavené pro okamžité použití s plně volitelným účtovým rozvrhem, předkontacemi pro automatické účtování majetkových evidencí, s nastavitelnými uzávěrkovými výkazy. Jednotlivé majetkové položky se přímo účtují a vytvářejí tak monolitický informační systém - ekonomický software.
účetní program + nadstavba pro autoservis

Účetní program, který má speciálně upravené zpracování zakázek, kde lze sledovat údaje o vozidle. Vedle základních údajů, jako SPZ, tovární značka - typ, měsíc/rok výroby, výbava, výrobní čísla motoru a karosérie, stav tachometru, i stav přistaveného vozu, požadavky zákazníka, provedené práce a spotřebovaný materiál. Se všemi těmito údaji se tiskne i zakázkový list. Fakturace je dále zpracována standardním postupem v AdmWin - účetní program. Po zadání SPZ u nové zakázky se automaticky okamžitě zobrazuje další okno, ve kterém je uveden přehled předchozích zakázek (oprav - návštěv) na tuto SPZ - kdy, kolik měl najeto a co se tam dělalo, s možností veškeré údaje o vozidle přesunout do hlavičky nově zapisované zakázky.
ShopHouse - aplikace pro internetový obchod, software pro internetový obchod, tvorba e-shopu

Internetové programy a služby pro Váš internetový obchod - tvorba e-shopu, tvorba internetového obchodu a jeho údržba, s případnou vazbou na objednávky zákazníků, sklady a fakturaci v AdmWin - účetní program.
Hotelový systém HotelWin - recepční, rezervační a ubytovací software

je samostatný rezervační a ubytovací program s fakturací a pokladnou pro hotely, penziony, ubytovny. Grafický kalendářový ubytovací plán poskytuje přehlednou informaci o obsazenosti hotelu, o rezervacích a ubytovaných hostech v zobrazeném období. Kniha hostů je z něj vyjádřená formou seznamu. Celý proces od rezervace, přes ubytování, účet hosta až po jeho fakturaci probíhá z jednoho okna - z karty hosta. Není to účetní program, ale účetní programy AdmWin je možné jednoduše rozšířit o HotelWin a tak vytvořit jednotný ucelený informační systém.

Umístění Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Prušánecká 4149/16
 62800, BRNO
 (okres Brno-město, Jihomoravský kraj)
Telefon:603 959 327
Email:info@admwin.cz
WWW:http://www.admwin.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Ekonomika, finance a právo > Účetnictví a daně
Ekonomika, finance a právo
Elektro, mobily a počítače > Software
Elektro, mobily a počítače
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Firmy a velkoobchod

Pobočky firmy

Firma Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Ing. Vladimír Jehlička - Účetní programy

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: