STARMON s.r.o. - firemní detail


logo firmy STARMON s.r.o.

STARMON s.r.o.

telefon: 465 530 177
telefon: 461 056 403

Naše firma byla založena v roce 1993. Starmon s.r.o. je ryze česká firma bez zahraniční kapitálové účasti. Základ její profesionální úrovně je postaven na mnohaletých zkušenostech pracovníků v oblasti sdělovací a zabezpečovací techniky a mikroelektroniky. Společnost v současné době zaměstnává pracovníky různých profesí - zámečníky, elektrikáře, techniky, projektanty, vývojové pracovníky a manažery. Nabízíme produkty vysoké kvality a zajišťujeme profesionální servis dodávaných technologií. Snažíme se dokázat, že i malá společnost se může účastnit hospodářské soutěže.

Vedení firmy sídlí v Chocni, další pracoviště je zřízeno v České Třebové. Od svého založení se firma soustřeďuje na zabezpečovací techniku, diagnostiku a informační systémy pro cestující.

Hodnocení firmy STARMON s.r.o. od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
18 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Samostatnou skupinou produktů, které se zabývají poskytováním informací pro veřejnost, jsou informační zařízení s jednotným názvem EZOP. Jedná se o informační kiosky v několika softwarových variantách se zaměřením pro různé cílové skupiny. První nejrozšířenější aplikací je provedení s typovým označením EZOP-JR, které slouží k vyhledávání spojů veřejné dopravy v konkrétních stanicích a k poskytování dalších užitečných informací pro cestující. Zařízení poskytuje informace jak vizuální formou, tak i formou hlasovou (modul elektronického reproduktoru ERP), čímž usnadňuje cestování nevidomým a slabozrakým spoluobčanům.

Druhou nejrozšířenější variantou kiosků EZOP je aplikace pro orgány státní správy a samosprávy s typovým označením EZOP-EUD. Jedná se o elektronickou úřední desku, která nahrazuje dosavadní složitou práci úředníků při plnění zákonné povinnosti vyvěšování úředních listin na úředních deskách.

V některých městech se můžeme také setkat s informačními kiosky s označením EZOP-REGIOINFO, které podávají nejen užitečné informace o daném regionu, ale umožní i využívání služeb internetu.

Umístění STARMON s.r.o. na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Bří Hubálků 161
 56002, Česká Třebová
 (okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)
Telefon:465 530 177
Telefon:461 056 403
Mobil:602 483 264
Fax:465 532 183
Email:starmon@ceskatrebova.cz
WWW:http://www.starmon.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Bydlení, stavebnictví a reality > Okna a dveře
Bydlení, stavebnictví a reality
Firmy a velkoobchod > Velkoobchody
Firmy a velkoobchod
Auto, Moto a doprava > Dopravní a manipulační technika
Auto, Moto a doprava

Komentáře a recenze firmy STARMON s.r.o.

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: