AMM OTÁHAL - firemní detail


logo firmy AMM OTÁHAL

AMM OTÁHAL

telefon: 519 431 830

Váš výrobce a dodavatel rodinných bazénů a zastřešení, průmyslových nádrží a dalších výrobků s vysokou přidanou hodnotou, technologických celků pro chemii a průmysl. Z nabídky AMM Otáhal Vás může především zaujmout široký výběr bazénů, nádrží a zastřešení.

Hodnocení firmy AMM OTÁHAL od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Jsme mladá rodinná společnost, která je na českém trhu zavedena od roku 1993. V sortimentu naší produkce je nosným základem výroba z termoplastů svařováním podle ISO EN 3438-2, a to převážně nádrží, bazénů, technologií a jiných specifických výrobků pro chemický, potravinářský a stavební průmysl a zemědělství. Úspěšně spolupracujeme s českými i zahraničními firmami a to formou dodávek i kooperace, kde nabízíme též montážní činnost v oblasti kovo.
Touto cestou Vám dále chceme naši společnost nejen přiblížit, ale i nabídnout naše produkty, jako jsou například nádrže z termoplastů, záchytné vany pod stroje a zařízení, vložkování - vystýlání různých jímek, dodávku nádrží a zásobníků nejen pro skladnění médií, ale i pro procesní účely, jako jsou míchadla, čerpadla, řízení atp. Jejich tvary jsou  válcové, tak i obdélníkové a atypické. Tyto jsme Vám schopni jak navrhnout pomocí metody FEM a vyrobit, ale i dopravit na místo určení. Velkou část produkce činí výroba povrchových předúprav pro práškové lakování, dále jsou v našem sortimentu výrobky pro zemědělce a to hlavně boudy pro vzdušný odchov telat a to z termoplastů i sklolaminátu, jímky a septiky, nádrže na dešťovou vodu, vodoměrné šachty, kvítníky, bazény z termoplastových kopolymerů i sklolaminátu od těch nejjednodušších až po ty pro velmi náročné zákazníky. Další obory naleznete na našich webových stránkách www.plastyotahal.cz
Naše společnost je založena na principu kvality. To dokládá i fakt, že velká část produkce míří  do celé EU. Naši pracovníci jsou vzděláváni na vysoké úrovni a jsou pravidelně školeni a seznamováni s problematikou v oboru. V neposlední řadě úzce spolupracujeme s firmami, zabývajícími se výrobou a vývojem svařecí techniky pro termoplasty.

 

Umístění AMM OTÁHAL na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Kobylí 723
 69110, KOBYLÍ NA MORAVĚ
 (okres Břeclav, Jihomoravský kraj)
Telefon:519 431 830
Mobil:777136623
Fax:519 431 288
Email:info@plastyotahal.cz
WWW:http://www.plastyotahal.cz

  • AMM OTÁHAL - 11947
    AMM OTÁHAL - 11948
    AMM OTÁHAL - 11949
    AMM OTÁHAL - 11950

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Bydlení, stavebnictví a reality > Zahrada
Bydlení, stavebnictví a reality
Bydlení, stavebnictví a reality > Bazény a příslušenství
Firmy a velkoobchod > Průmysl a výroba
Firmy a velkoobchod
Firmy a velkoobchod > Výroba vybavení a zboží pro firmy

Pobočky firmy

Firma AMM OTÁHAL má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy AMM OTÁHAL

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: