Barvínek s.r.o. - firemní detail


logo firmy Barvínek s.r.o.

Barvínek s.r.o.

mobil: 733 760 111

Provozujeme dobové středověké mobilní krčmy. Zajišťujeme firemní rauty a občerstvení na společenských událostech.

Hodnocení firmy Barvínek s.r.o. od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
6 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Středověká krčma, můžeme Vás pozvat do středověku, do krčmy plné dobrého jídla, pití a středověké hudby.Tady můžete zapomenout na strasti našeho světa a příjemně posedět, pobavit se a to v našich krčmách mobilních, navštěvujících rekonstrukce dávných bitev tak i na skanzenu Kouřim, kde se vrátíte o 200 let zpět a naleznate plno dobrého pití, pečeného masa nebo domácích koláčů a buchet. Věřte, že u nás najdete chutnou krmi, dobré pití a dobrou náladu.

Raut nebo svatba - skanzen Kouřim. Můžeme Vám také nabídnout uspořádání rautu pro Vaši firmu nebo společnost a nebo ještě lépe uspořádání svatební hostiny a to na skanzenu Kouřim a to vše na klíč podle Vašeho přání které je plně respektováno. Na výběr máte klasický raut jak ho všichni znáte, nebo raut provoněný vůní zabijačky, raut složený ze středověkých pokrmů a to vše může být doprovázeno středověkou hudbou jemnou nebo těžkého kalibru včetně představení mistra kata, galantních šermířů nebo loutkového divadla pro děti. Ani při jídle a konverzaci se nemusíte nudit!

Ustájení koní, máte-li koně, koňské spřežení nebo poníka pro Vašeho potomka, můžeme Vám nabídnout jejich ustájení v našich prostorách statku v Adamově u Čáslavi. Jedná se o celoroční ustájení koní jak v boxech tak v přírodě. O pohodlí Vašeho miláčka je celoročně dobře postaráno a je vždy připraven Vás nést na projížďce po lesích v širokém okolí. S dopravou Vašich koní můžeme pomoci také.

Sklo, Keramika, Kov. Jste-li podnikatel, majitel pivovaru nebo hostinský měl byste vědět, že firma Barvínek se zabývá výrobou jak keramických, skleněných tak i kovových výčepních zařízení. Dokážeme vyrobit a dodat užitné výrobky ze skla, keramiky jak dobové tak i moderní podle Vašich návrhů nebo podle našeho katalogu. Jen vybírejte.

Dobová krčma, každý rok vyjíždíme s našimi dobovými krčmami na rekonstrukce historických bitev po celé republice, abychom Vám zpříjemnili zážitek z dobové akce našim dobovým jídlem a pitím. Nebojíme se ani festivalů kam přineseme trochu něco jiného než na co jsou jejich návštěvníci zvyklí. Klobásy, steaky, zabijačkové speciality, domácí buchty, pivo, medovina spoustu dalších kulinářských dobrot provoní bojiště nebo fesťák a dodá Vašemu zážitku ten pravý punc. Hledejte vždy bílou plátěnou střechu a hlavně usměvavou obsluhu.


Umístění Barvínek s.r.o. na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Adamov 49
 28601, ČÁSLAV
 (okres Kutná Hora, Středočeský kraj)
Mobil:733 760 111
Email:styblova.barvinek@seznam.cz
WWW:http://www.senkbarvinek.cz

  • Barvínek s.r.o. - 8097
    Barvínek s.r.o. - 8099
    Barvínek s.r.o. - 8100
    Barvínek s.r.o. - 8101

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Cestování a pohostinství
Cestování a pohostinství > Čajovny
Kultura a společnost
Informace a zábava
Firmy a velkoobchod
Kultura a společnost > Divadla
Kultura a společnost > Hudba, tanec
Kultura a společnost > Varietní umělci, artisti
Informace a zábava > Zábavné stránky
Informace a zábava > Lidé a životní styl
Informace a zábava > Příroda
Informace a zábava > Cestování
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy

Pobočky firmy

Firma Barvínek s.r.o. má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy Barvínek s.r.o.

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: