MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ - firemní detail


logo firmy MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ

MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ

mobil: 728 709 282

Truhlářství Nymburk

Truhlářství Melíšek Nymburk vyrábí na zakázku nábytek na míru: vestavěné skříně, interiérové dveře, kuchyně na míru, postele, nábytek pro dětské pokoje a veškerý další nábytek na míru. Truhlářství Melíšek Nymburk  zajišťuje  kompletní služby od návrhu až po montáž. Truhlářství Melíšek Nymburk si klade za cíl poctivě odvedenou práci, s níž budou zákazníci spokojeni.

Vestavěné skříně

Truhlářství Melíšek Nymburk vyrábí komody i volně stojící a vestavěné skříně. Vestavěné skříně i další skříně vyrobíme na míru dle Vašich přání a požadavků. V ceně vestavěné skříně je zaměření přímo na místě, návrh, výroba, doprava a montáž. Vestavěné skříně a další skříně vyrábí Truhlářství Melíšek Nymburk z DTD lamino, masivu a DTD dýhy. Vestavěné skříně lze kombinovat se zrcadlem, tapetou, sklem apod. Kromě vestavěné skříně si u nás můžete pořídit i kuchyně na míru. (vestavěné skříně - galerie)

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru vyrábí naše truhlářství nejčastěji z DTD lamina. Na přání zákazníka lze kuchyně na míru vyrobit také z DTD dýhy nebo masivu. Dvířka a šuplíky pro kuchyně na míru dodáváme v několika variantách dle výběru zákazníka. S výběrem kuchyně na míru samozřejmě poradíme, aby zákazník byl maximálně spokojen. Pro kuchyně na míru dále dodáváme drátěný program, dřezy (nerez, granit), baterie, spotřebiče, osvětlení. Rádi Vám zhotovíme i další nábytek na míru. (kuchyně na míru - galerie)

Nábytek na míru

Truhlářství Melíšek Nymburk vyrábí nábytek na míru do kanceláří a obývacích a dětských pokojů. Mezi další nábytek na míru patří např. nábytek do jídelen či stoly, nábytek na míru vyrábíme i pro koupelny a ložnice. Mimo nábytek na míru zhotovíme i obložení schodů a stěn či interiérové dveře. (nábytek na míru - galerie)

Interiérové dveře

Truhlářství Melíšek Nymburk prodává a vyrábí nejen nábytek na míru, ale i interiérové dveře. Interiérové dveře jsou od českého výrobce CAG. Samozřejmostí je to, že interiérové dveře Vám namontujeme. Pro interiérové dveře nabízí naše truhlářství i kliky od různých výrobců. (interiérové dveře - galerie)

Hodnocení firmy MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Umístění MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Havlíčkova 538/7
 28802, NYMBURK 2
 (okres Nymburk, Středočeský kraj)
Mobil:728 709 282
Fax:325 511 168
Email:truhlarstvimelisek@seznam.cz
WWW:http://www.truhlarstvi-melisek.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Služby a řemesla > Truhlářství
Služby a řemesla

Pobočky firmy

Firma MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy MELÍŠEK TRUHLÁŘSTVÍ

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: