ADV - firemní detail


logo firmy ADV

ADV

telefon: 233 358 336

V ADV, spol. s.r.o. věříme, že to nejkvalitnější, co kolem sebe můžeme nalézt, produkuje jedině příroda. Proto již od roku 1994 zajišťujeme pro potravinářství, farmacii, health&beauty a další obory ryze přírodní suroviny.

Naším posláním je v Česku a na Slovensku napomáhat výrobě bezpečných, kvalitních a vzhledově atraktivních produktů, které si najdou místo v srdci širokého spektra spotřebitelů.

Součástí naší nabídky je i kvalifikované poradenství o způsobech použití jednotlivých surovin či produktů, včetně zajištění komunikace mezi vámi a výrobcem.

Veškerý sortiment průběžně obnovujeme a doplňujeme. Proto pokud zde nenaleznete ten, který požadujete, prosím kontaktujte nás. Uděláme vše proto, abychom vám jej zajistili nebo poskytli informace o možnostech jeho dodání.

Hodnocení firmy ADV od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
0 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Naše mnohaleté zkušenosti potvrzují, že k výrobě kvalitních chuťově dokonalých a přitom lákavě vypadajících potravin lze používat přírodní produkty. Tuto filosofii sdílí i naši partneři, kteří suroviny zpracovávají a připravují s maximálním ohledem na zachování jejich přirozených vlastností. Veškerý sortiment v naší nabídce má tak přírodní základ. Výběrový je pak v kvalitě BIO a organic.

Ať už se jedná o jakýkoliv produkt z naší nabídky, za všech okolností dbáme o jeho kvalitu i maximální funkčnost. A nejen to. Je odvěkou pravdou, že zákazníka ovlivňuje nejvíce to, jak zboží nakonec vypadá. Proto je naším cílem i prémiový vzhled konečného výrobku.

Umístění ADV na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Na Petynce 104
 16900, Praha 6
 (okres Praha hl.m., Praha)
Telefon:233 358 336
Fax:233 358 336 - firemní
Email:info@advsuroviny.cz
WWW:http://www.advsuroviny.cz

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Obchody a prodejci > Drogerie a kosmetika
Obchody a prodejci
E-shopy a inzerce > Zdravotnické zboží
E-shopy a inzerce

Pobočky firmy

Firma ADV má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy ADV

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: