EKORA s.r.o. - firemní prezentace


logo firmy EKORA s.r.o.

EKORA s.r.o.

267 914 573

Společnost EKORA s.r.o. byla založena v roce 1995, od počátku své existence se zabýváme ochranou životního prostředí a poskytováním ekologických služeb. Tým našich pracovníků tvoří specialisté v oboru geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie, chemie, průmyslových technologií, stavebnictví, vodního a odpadového hospodářství.

Hodnocení firmy EKORA s.r.o. od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
9 Bodů

1 Bod 2 Body 3 BodyRozšířený popis

Naše společnost se orientuje zejména na sanační práce a odstraňování ekologických zátěží, v této oblasti jsme schopni našim klientům poskytnout komplexní služby od průzkumných a monitorovacích prací přes jejich vyhodnocení a návrh vhodných technických opatření až po jejich realizaci.

Dále se zaměřujeme na zpracování ekologických auditů, analýz rizika, projekční činnost ve výstavbě, rekultivace a revitalizace území, odpadové hospodářství, vodní hospodářství, ochranu ovzduší, monitoring podzemních, povrchových a odpadních vod, vzorkovací práce, provádíme posuzování vlivů na životní prostředí (EIA), zpracováváme žádosti o integrovaná povolení (IPPC). Naše společnost je rovněž autorizována pro provádění úředního měření průtoků vod.

Na základě dlouhodobých výsledků své práce byla společnost EKORA s.r.o. jmenována Fondem národního majetku ČR, resp. Ministerstvem financí a Ministerstvem životního prostředí mezi supervizní organizace zajišťující dohled při realizaci procesu odstranění starých ekologických zátěží financovaných ze státních prostředků.

Naše společnost dlouhodobě usiluje o zajištění a neustálé zlepšování kvality poskytovaných služeb, z tohoto důvodu máme zaveden a certifikován systém řízení jakosti a environmentu dle norem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004 a systém BOZP dle normy OHSAS 18001:2007.

Naše společnost EKORA s.r.o. je členem Svazu chemického průmyslu, jednotliví pracovníci jsou pak členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků, České asociace hydrogeologů, České metrologické společnosti.

Umístění EKORA s.r.o. na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Sinkulova 48/329
 14000, PRAHA 4
 (okres Praha hl.m., Praha)

267 914 573
267 914 573

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Firmy a velkoobchod
Firmy a velkoobchod > Služby pro firmy
Služby a řemesla
Služby a řemesla > Ekologie

Pobočky firmy

Firma EKORA s.r.o. má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy EKORA s.r.o.

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení:
Kliknutím na tlačítko "Vložit komentář"
udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.