Štítek: nářadí - Moravskoslezský kraj


logo firmy MANUTAN s.r.o.

MANUTAN s.r.o.

Specializovaný obchod a e-shop s komplexní nabídkou vybavení firem, skladů, kanceláří a dílen. Dodávka do 24 hodin. Doprava zdarma. Záruka 10 let.
www.manutan.cz

logo firmy RENOPOL

RENOPOL

Provádíme výstavby rodinných domů, průmyslových objektů a objektů občanské vybavenosti. Realizujeme fasády, omítky nebo průmyslové podlahy.
www.renopol.cz

logo firmy Dopler Studio s.r.o. - barvy laky omítky

Dopler Studio s.r.o. - barvy laky omítky

Náš obchod se specializuje především na barvy, laky a nátěry od významných společností, mezi které se řadí také Chemolak, Helios, MotipDupli, Austis, Stachema, Franchi&Kim atd..Rovněž vám nabízíme profesionální...
www.dopler.eu

logo firmy DIAMENTPOL

DIAMENTPOL

Vyrábíme a prodáváme brusné kotouče, diamantové a CBN nářadí na přání zákazníka, diamantové orovnávače či tvrdoměry pro měření tvrdosti oceli.
brusnekotouce.estranky.cz

logo firmy CREVET STAVEBNINY

CREVET STAVEBNINY

Prodej stavebního materiálu, obklady, dlažby, sádrokarton, lepidla, tmely, sanitární keramika, systém Salith, baterie, zednické nářadí.

logo firmy PEMA STAV s.r.o.

PEMA STAV s.r.o.

Firma PEMA STAV s.r.o. nabízí kompletní stavební práce, pronájem plošiny 14,3 bm, půjčovnu nářadí.
www.pemastav.cz

logo firmy Miremax, s.r.o.

Miremax, s.r.o.

Naše firma se již 16 let zabývá výchozími i pravidelnými revizemi elektro, hromosvodů, BOZP apod. Naše působnost je po celé ČR a tudíž mezi naše zákazníky patří firmy jejichž sídlo je např. v Praze a mají pobočky po ČR, kde...
www.miremax.cz

logo firmy LICHÝ ELEKTRO

LICHÝ ELEKTRO

Elektroinstalace Opava, revize a opravy elektrických zařízení, hromosvody, opravy ručního nářadí, elektroinstalace, elektrorevize, anténní rozvody.
www.elektrolichy.cz

logo firmy SANDWERK - Ing. Jiří Zeman

SANDWERK - Ing. Jiří Zeman

Firma SANDWERK se zabývá prodejem strojů, nástrojů a nářadí, se specializací na řezání na pásových pilách, jak v kovo tak i ve dřevozpracujícím průmyslu.
www.sandwerk.cz

logo firmy H-FUCHS SERVIS

H-FUCHS SERVIS

Firma H-FUCHS SERVIS s.r.o. působí na trhu již od roku 1993. Nabízíme odborný servis, prodej elektrického nářadí a veškerých náhradních dílů.
www.h-fuchs.cz

logo firmy HTELEKTROINSTALACE & SERVIS

HTELEKTROINSTALACE & SERVIS

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH SPOLEČNOSTI, HTelektroinstalace & Servis s.r.o.Firma vznikla jako fyzická osoba v r.1998Od r. 2008 fungovala jako združení podnikatelů, kteří získali své zkušenosti dlouholetou praxi, jak na českém tak na zahraničním...
www.ht-elektroinstalace.cz

logo firmy REVISERVIS CZ, s.r.o.

REVISERVIS CZ, s.r.o.

Společnost Reviservis CZ, s.r.o. vznikla v roce 2012 a poskytuje komplexní služby v oblasti revizí a údržby vyhrazených technických zařízení.
reviservis-cz.cz

logo firmy EUROBACH

EUROBACH

Firma euroB.A.CH s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. V současnosti je jejím nosným programem distribuce, kompletace a výroba elektrotechnických konstrukčních prvků a kabeláží. Specializujeme se na ukončování vodičů, nabízíme...
www.eurobach.cz

logo firmy PŮJČOVNA NÁŘADÍ OPAVA

PŮJČOVNA NÁŘADÍ OPAVA

Půjčovna stavebního nářadí, vibračních strojů, svařovací techniky, zahradní techniky.

logo firmy AMk Profi - Technic

AMk Profi - Technic

Nabízíme prodej brusiva - brusné a řezné kotouče, netkané textilie, kartáče, frézy, vrtáky, leštící kotouče, produkty na opravu laku.
www.amkprofitechnic.cz/

logo firmy GAŠKOVÁ MILENA

GAŠKOVÁ MILENA

Nákup, prodej a zprostředkování prodeje, použitých kovoobráběcích strojů, řezných nástrojů a příslušenství, dílenského ručního i elektrického a pneumatického nářadí, vybavení provozoven a další...na www.stroje.stranky1.cz www.nastroje.stranky1.cz
www.stroje.stranky1.cz

logo firmy JMTECHNIK

JMTECHNIK

prodej strojů, nářadí, nástrojů pro stolaře a truhláře prodej nábytkového kování nátěrové hmoty a lepidla pro stolaře atruhláře broušení nástrojů
www.jmtechnik.cz

Štítek nářadí v regionu Moravskoslezský kraj obsahuje 34 firemních záznamů

12Další